Каталог товарів
АКЦІЇ Обладнання для зерна Грунтозахисна техніка Кормозбиральна техніка Жатки Сівалки

YTO Group Corporation

YTO Group Corporation

YTO Group Corporation

First Tractor Co.Ltd (YTO) група компаній (в перекладі DongFengHong), створена на базі Першого Державного заводу КНР. У 1955 році з конвеєра цього підприємства зійшов перший в історії Китаю трактор, тому YTO вважається взагалі колискою китайського тракторобудування. І якщо трактори інших китайських виробників випускаються комерційними фірмами і заводами, то YTO - державне підприємство і це є гарантією високої якості пропонованої нами техніки.
Вся лінійка тракторів проводиться на базі моделей корпорації Fiat. На заводах First Tractor Co.Ltd встановлені сучасні технологічні лінії виробництва Швейцарії, Німеччини та Італії, які дозволяють забезпечувати експлуатаційну надійність всіх вузлів і агрегатів. На сьогодні виробництво корпорації YTO сертифіковане за міжнародними стандартами якості: ISO9000, ISO14000 і ISO18000, а також OECD, CE і CCC.
Колісні трактори від даного виробника присутні на ринку України майже дванадцять років і за цей час показали себе в експлуатації як надійні, невибагливі машини, що забезпечують комфортні умови роботи оператора, високу продуктивність, економічність і простоту в обслуговуванні.
Величезний вибір моделей дозволяє підібрати трактор під будь-який господарство і по потужності, і по функціоналу.

YTO

Повернення до списку

Консультація фахівця
Заповніть форму і з Вами зв'яжеться менеджер з вашої області!