Каталог товарів
АКЦІЇ Обладнання для зерна Грунтозахисна техніка Кормозбиральна техніка Жатки Сівалки

Новини

Херсонський машинобудівний завод відновив виробництво комбайнів 04.05.2018

Херсонський машинобудівний завод відновив виробництво комбайнів

Херсонський машинобудівний завод (ХМЗ) запустив виробництво комбайнів.

«Завод уже випустив 8 комбайнів спільно з фінською компанією. І сьогодні на рівні Кабінету міністрів обговорюється питання про те, щоб на базі «Херсонського машинобудівного заводу» зробити цілу програму «Комбайни України», яка б забезпечувала нашу аграрну країну технікою власного виробництва », – зазначив президент Міжнародної громадської організації «Земляцтво Херсонщини» Юрій Гусєв.

Kombayn-1.jpg
 

Він підкреслив, що дуже непросто було заново запустити підприємство, яке простоювало кілька років і навіть знаходилося під загрозою знищення. Але завдяки підтримці з боку обласної держадміністрації на Херсонщині випускають не тільки комбайни, а й трактора, портові доки, які експортуються в інші держави світу.


Херсонський машинобудівний завод (ХМЗ) в Україні та за кордоном в основному знають, як комбайновий завод зі 130-річною історією. За радянських часів на заводі випускали самохідні комбайни для збирання кукурудзи, потім, в 90-х роках почали виробництво вітчизняного комбайна «Славутич». У спробах модернізувати цей збиральний агрегат в 2010 році з’явився зернозбиральний комбайн «СКІФ», але це було дрібносерійне виробництво.
Протягом двох років керівництвом ХМЗ велися переговори з фінською компанією Sampo Rosenlew, яка також має багату історію виробництва сільськогосподарської техніки – понад 160 років. Сьогодні вони виробляють комбайни на замовлення таких брендів, як John Deere, Massey Ferguson, і, відповідно, сам Sampo Rosenlew.


Kombayn-2.jpg

У 2017 році між ХМЗ та Sampo Rosenlew було підписано партнерську угоду про спільне виробництво комбайну SKIF 280 Superior. За базис взяли Sampo Rosenlew SR 3085 Superior – комбайн нового покоління з пропускною здатністю від 9,8 до 13 кг/с, потужністю двигуна до 276 кінських сил, – це вже стандарт Євро-5


Повернення до списку

Консультація фахівця
Заповніть форму і з Вами зв'яжеться менеджер з вашої області!