Каталог товарів
АКЦІЇ Обладнання для зерна Грунтозахисна техніка Кормозбиральна техніка Жатки Сівалки

Новини

 Трактори YTO - висока надійність за доступною ціною 06.03.2020

Трактори YTO - висока надійність за доступною ціною

Трактори YTO - висока надійність за доступною ціною

Бюджетні колісні трактори цінуються українськими фермерами за доступну ціну, просте обслуговування та інші якості. Більшу частину сегмента колісних тракторів ринку аграрної техніки займають сільгоспмашини китайських марок. Найбільш затребуваними є трактори YTO.

Минулого року в Україні були представлені 2 нові моделі: LX954 і X1204. Перша машина має 4-циліндровий двигун, механічну коробку передач, триточкове гідравлічне  навішення. Друга модель оснащена 6-циліндровим двигуном, трансмісією 4 на 4, гідросистемою на 6 виходів.

Хоча обидва трактори YTO є новими моделями, але придбати їх можна за доступною ціною. До високопотужних машин цієї марки належать YTO-1604, YTO1804, LX-2204, а також моделі гусеничних тракторів C-902 і C-1802E.

Розглянемо переваги та недоліки описуваної техніки.

Огляд особливостей

Китайська корпорація YTO, впроваджуючи інновації, постійно вдосконалює якість випущених машин. Найпоширеніший спосіб покупки такого виду транспорту в Україні — це звернення до торгових онлайн-майданчиків з продажу сільськогосподарських машин. На сьогодні, одним з найбільш популярних і безпечних майданчиків такого типу є інтернет-портал Autoline, де ви можете обрати й купити трактор. Модельний ряд постійно поповнюється новинками, серед яких фермер, який має навіть обмежений бюджет на розширення автопарку, зможе вибрати відповідний варіант.

Особливості тракторів YTO:

  1. Сегмент машин потужністю від 35 до 65 к.с. включає найбільшу кількість моделей. Вони оснащені двигунами PERKINS. Але найбільш популярними серед фермерів вважаються дизельні двигуни. Покупець може вибрати машину в залежності від зчеплення. Дешевші машини оснащуються 10-діаметровим китайським зчепленням. Також запропоновані машини з 11-діаметровим зчепленням LUK (Німеччина). Всі малогабаритні трактори YTO, доступні на ринку спецтехніки України, мають опціональне навішення. Такі моделі вибирають аграрії, яким спецтехніка потрібна для роботи на ділянках з обмеженою площею. Малогабаритні трактори китайського виробництва маневрені й прості в керуванні, тому підійдуть для міжрядної обробки ґрунту.

  2. Аналізуючи сегмент моделей з двигунами PERKINS потужністю 80-105 к.с., потрібно виділити систему повного блокування диференціала. Машини оснащуються ВВПот дискового типу, який вважається більш ефективним в порівнянні зі стрічковим. Моделі середньої потужності мають також інші переваги: ​​додатковий виносний гідроциліндр, герметична кабіна, міцна конструкція.

  3. Високопотужні моделі YTO-1604, YTO1804, LX-2204, а також C-902 і C-1802E оснащені двигунами з запасом потужності 160-240 к.с. Така техніка може працювати навіть з масивним високопотужним навісним обладнанням, що використовується фермерами.

Трактори YTO не тільки високопродуктивні, надійні і універсальні, але й оснащуються просторими кабінами оператора й мають хороший огляд. Працювати на такому тракторі зручно за будь-яких погодних умов.

Доступне в плані ціни і наявності оригінальних запчастин, технічне обслуговування машин китайського виробництва — ще одна перевага спецтехніки YTO.

Підбір відповідної моделі

Сьогодні є велика кількість актуальних оголошень з продажу нових і старих машин, проте обирати їх потрібно тільки на перевірених онлайн-майданчиках. Так можна підвищити шанси на покупку справного трактора, запропонованого сумлінним продавцем.

Компанія "БЕЛОЦЕРКОВМАЗ" протягом шести років співпрацює з майданчиком Autoline, основною метою якої є забезпечити безпечні продаж і покупку техніки в інтернеті. Ознайомитися з нашими пропозиціями щодо продажу нових моделей тракторів YTO можна за посиланням: https://autoline.com.ua/bcmaz/.

Компанія "БЕЛОЦЕРКОВМАЗ" завоювала довіру серед українських аграріїв і відома своєю надійністю та сумлінністю.

Багато фермерів можуть дозволити собі покупку тільки б / у трактора, хоча машини марки YTO з нульовим напрацюванням в порівнянні з сільськогосподарською технікою інших марок мають доступну вартість, чим і привертають покупців.

traktor_yto-x804-85325320147805.jpgПовернення до списку

Консультація фахівця
Заповніть форму і з Вами зв'яжеться менеджер з вашої області!