Каталог товарів
АКЦІЇ Обладнання для зерна Грунтозахисна техніка Кормозбиральна техніка Жатки Сівалки

Новини

Конкурс "Кращий токар Херсонщини" 13.06.2018

Конкурс "Кращий токар Херсонщини"

У Херсоні відбувся ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності за професією «токар». Перший (внутрішній) етап конкурсу відбувся в освітніх закладах серед студентів та учнів ІІІ та ІV курсів Херсонського морського коледжу, суднобудівного ліцею та політехнічного коледжу, новокаховських закладів: електротехнічного ліцею та політехнічного коледжу,професійного училища №14. Учасники, які посіли 1 та 2 місця, на обласному етапі демонстрували знання теорії з базових дисциплін і практичні навички роботи на токарно-гвинторізних верстатах.
Без-имени-1.jpg Без-имени-2.jpg

«Основна мета конкурсу – привернути увагу до робітничих спеціальностей, до того, що вони є найбільш затребувані на ринку праці, підняти престиж професії», - розповів директор ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», голова об`єднання роботодавців Херсонщини Олександр Олійник.
Без-имени-3.jpg Без-имени-6.jpg
ІІ етап обласного конкурсу відбувся на базі Херсонського політехнічного коледжу. Організаторами є Об’єднання організацій роботодавців, Департамент освіти, науки та молоді ОДА, Рада директорів фахової передвищої освіти та ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод».

Конкурс "Кращий токар Херсонщини"


Повернення до списку

Консультація фахівця
Заповніть форму і з Вами зв'яжеться менеджер з вашої області!