Каталог товарів
АКЦІЇ Обладнання для зерна Грунтозахисна техніка Кормозбиральна техніка Жатки Сівалки

Новини

Як пандемія вплинула на стан зернового ринку в Україні 12.01.2021

Як пандемія вплинула на стан зернового ринку в Україні

Україні вдалося забезпечити стабільність зернового ринку в 2020 році, незважаючи на форс-мажори, такі як посуха і пандемія коронавіруса.
  Про це повідомляє "Агроправда" з відсиланням на слова заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тараса Висоцького.

   "Цей рік став нетиповим для України з точки зору економічної ситуації і обмежень через COVID-19, а також форс-мажорних погодних умов. Незважаючи на все, що сталося в 2020 році, сільськогосподарське виробництво в Україні залишилося профіцитним", - написав він.


   Висоцький додав, що досягти стабільності на ринку зерна вдалося завдяки координації зусиль Мінекономіки з основними стейкхолдерами зернового ринку.

  "Наша співпраця ... і постійний моніторинг ринку забезпечують прогнозованість експорту зернових і стабільність ринку всередині країни", - додав він. За інформацією заступника міністра, до кінця грудня Україна експортувала понад 25 мільйонів тонн зернових і продуктів їх переробки. Також майже 15,5 мільйона тонн зерна залишаються в сховищах.

Повернення до списку

Консультація фахівця
Заповніть форму і з Вами зв'яжеться менеджер з вашої області!