Каталог товарів
АКЦІЇ Обладнання для зерна Грунтозахисна техніка Кормозбиральна техніка Жатки Сівалки

Новини

ДЕНЬ МАШИНОБУДІВНИКА 2018 В БІЛІЙ ЦЕРКВІ 12.10.2018

ДЕНЬ МАШИНОБУДІВНИКА 2018 В БІЛІЙ ЦЕРКВІ

   5 жовтня в актовому залі БІЛОЦЕРКІВМАЗ відбулись урочистості з нагоди - Дня машинобудівника. Свято розпочалось з привітання від лауреатів та володарів безлічі гран-прі – зразково-танцювальної студії «Бон-вояж» палацу культури «БІЛОЦЕРКІВМАЗ»,  художній керівник Сітнікова Ірина Львівна.

2.jpg


   Голова Профкому – Алла Рудоман привітала співробітників зі професійним святом: «Кожного року, в ясні вересневі дні, коли осінь тільки вступає в свої права приходить свято, яке нерозривно пов’язане з нашим підприємством – День машинобудівника України!   

   Машинобудування завжди було, Є і буде основою технічного прогресу. Виробництво засобів виробництва  - це те, що визначає  розвиток суспільства.


   Вже понад сотню років Білоцерківська земля славиться своїми майстрами, успіхами і досягненням в  області сільгоспмашинобудування.   Плине час, але не змінною залишається  сумлінна праця, та досягнення поколінь, які з гордістю несуть звання «МАШИНОБУДІВНИК» .


   Працівники  нашого підприємства не з чужих слів знають, як це – бути машинобудівником, і що потрібно для того, щоб сконструювати,  розробити та якісно виготовити агрегат. І як результат плідної  роботи є наша продукція, яка  сертифікована   за самими передовими міжнародними стандартами.»

3.jpg


   Директор ТОВ НВП «БІЛОЦЕРКІВМАЗ» - Андрій Андрійович Магдич подякував усім присутнім за роботу, за потенціал, за відношення до тієї справи, якою живеш, за те, що сьогодні зібралися. Також зазначив, що на сьогоднішній день БІЛОЦЕРКІВМАЗ не має збитків, а техніка, яку виготовляє підприємство має великий попит не в тільки в Україні, а і далеко за її межами. БІЛОЦЕРКІВМАЗ випускає нові зразки сільськогосподарської техніки, які були презентовані на наймасштабніших міжнародних виставках в Україні.

   Приємно відзначити, що  в залі зібралися люди різних професій і поколінь. Але всі вони з'єднують славу підприємства в минулому, прогрес в сьогоденні  і перспективи розвитку в майбутньому.


   Далі було оголошено святковий наказ та нагороджено 80 працівників підприємства грошовою премією.


   На наше свято завітала маленька зірочка – Вероніка Морська та зачарувала всіх своїм співом. З привітанням та піснею виступив Олег Дорошенко.


   Хочеться, щоб і в наступні роки нам було, що святкувати.  Щоб ми  гордилися тим, що ми працюємо на БІЛОЦЕРКІВМАЗІ. 


  Бажаємо всім нам здоров’я, надії, радості і достатку, впевненості, достойних заробітків та хороших  замовлень підприємству.


Зі святом,  З Днем Машинобудівника України!Повернення до списку

Консультація фахівця
Заповніть форму і з Вами зв'яжеться менеджер з вашої області!