Каталог товаров
АКЦИИ Оборудование для зерна Почвозащитная техника Уборка корма Жатки Сеялки

Училища Херсонщини отримали сільськогосподарську техніку

Училища Херсонщини отримали сільськогосподарську техніку 10.09.2018

Училища Херсонщини отримали сільськогосподарську техніку

3 серпня на площі Свободи голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вручив ключі від сучасної сільськогосподарської техніки закладам освіти Херсонщини.

Так, Іванівський професійний аграрний ліцей отримав три трактори YTO, культиватор суцільної обробки - БІЛОЦЕРКІВМАЗ та розкидач причіпний - Херсонського машинобудівного заводу. Чаплинський професійний аграрний ліцей – жниварку та зернозбиральний самохідний комбайн SKIF 280 Superior виробництва Херсонського машинобудівного заводу. У свою чергу, Великолепетиському професійно-технічному училищу №22 було передано ключі від двох тракторів YTO.

Трактора YTO от УКРСЕЛЬХОЗМАШ

«Другий рік поспіль ми передаємо сучасну техніку професійно-технічним училищам області. Дуже приємно, що ця техніка зібрана на «Херсонському машинобудівному заводі». Сьогодні наша задача полягає в тому, щоб зробити професійно-технічну освіту конкурентоспроможною. Щоб наш фахівець навчався працювати на новій техніці і потім був затребуваним на ринку праці», – зазначив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

Зерноуборочный комбайн SKIF 280 Superior

Зерноуборочный комбайн SKIF 280 Superior

Також він розповів, що до кінця року ще на 8 млн грн буде придбано та передано сучасне обладнання з метою забезпечення якісної підготовки кваліфікованих робітників для аграрного сектору економіки.

БЕЛОЦЕРКОВМАЗ

Крім того, директор департаменту освіти, науки та молоді Євген Криницький наголосив, що матеріально-технічна база закладів оновлюється вперше за 30 років.

Директор Чаплинського професійного аграрного ліцею Олена Коваленко подякувала керівництву Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради за допомогу та зауважила: «Це крок назустріч молоді , яка бажає освоїти робітничі професії та стати гарними спеціалістами у своїй галузі».

01.jpgВозврат к списку

Консультация специалиста
Заполните форму и с Вами свяжется менеджер с вашей области!