Каталог товаров
АКЦИИ Оборудование для зерна Почвозащитная техника Уборка корма Жатки Сеялки

SKIF 280 Superior комбайн світового рівня запорука високого врожаю вітчизняного сільгоспвиробника!

SKIF 280 Superior  комбайн світового рівня запорука високого врожаю вітчизняного сільгоспвиробника! 04.12.2017

SKIF 280 Superior комбайн світового рівня запорука високого врожаю вітчизняного сільгоспвиробника!

   

   У зв’язку з початком реалізації нового спільного україно-фінського проекту з виробництва комбайнів SKIF 280 Superior, представники влади та зацікавлені у придбанні комбайну аграрії з різних куточків України на чолі з генеральним директором Херсонського машинобудівного заводу, головою Об’єднання організації роботодавців Херсонської області Олександром Олійником вирушили з робочим візитом до Фінляндії.

    Мета – партнерська зустріч на виробничих потужностях SAMPO ROSENLEW (м. Порі, Фінляндія), обговорення подальшої співпраці та ознайомлення з виробничим процесом, щоб переконатися у якості виробництва техніки.

  Кожен день був переважно важким, але цікавим та пізнавальним: відвідання заводу SAMPO ROSENLEW, ознайомлення з виробництвом комбайнів, спілкування з акціонером концерну Тімою Пріхті, директором з маркетингу Михаїлом Куліком, менеджером департаменту запасних частин Анастасією Кулік, переймання досвіду від фінського фермера Юккі Рустеда та екскурсія на завод AGCO POWER (виготовлення двигунів), де працюють майже одні роботи. 


skif1.jpg


    Як повідомив Олександр Олійник, під час перебування на заводі SAMPO ROSENLEW, побачили весь цикл технологічного процесу збирання комбайнів, майданчик з серійними сільгоспмашинами і зразками, які знаходяться в розробці.

  Техніка виробництва цього заводу широко представлена на світовому ринку та займає на ньому вагоме місце.

    «Основна мета поїздки полягала в тому, щоб донести до українських сільгосптоваровиробників те, що комбайни, які ми збираємо на нашому машинобудівному заводі і які запустили у виробництво спільно з фінськими партнерами найвищого рівня – комбайни 5-го покоління. Техніку збираємо за найвищими стандартами, тому вона відноситься до преміум класу. Відбувається технічне переоснащення: вводиться в дію новий фарбувальний комплекс, порошкова лінія фарбування. Для отримання сертифікації SAMPO ROSENLEW на виробництво відповідальних вузлів робиться максимум. Адже ми хочемо збільшити за 5 років локалізацію до 50%», – поділився Олександр Олійник.

   Якість збирання техніки оцінюється за високими стандартами, які спрямовані на вдосконалення виробничих процесів і запобігання дефектів для досягнення найвищого рівня задоволеності клієнтів.


   Як повідомив генеральний директор Херсонського машинобудівного заводу, наразі, державна компенсація від вартості техніки – 20%, на наступний  рік цифра планується збільшитись до 40 %. Вже підготовано проект Постанови Кабінету міністрів України щодо отримання аграріями часткової державної компенсації на придбання сільгосптехніки на 2018 рік.


Що стосується робочої поїздки, то Олександр Олійник оцінив її високо:
    «Наш візит до Фінляндії видався інтенсивним. Максимально надали інформацію стосовно діяльності заводу SAMPO ROSENLEW, а й процвітання самої країни та міста Порі».

    Звичайно, не всі дні були насичені технікою, був час оцінити архітектуру міста і відвідати промисловий музей SAMPO ROSENLEW, навіть вдалось потрапити на хокейний матч.skif2.jpg«Співробітництво налагоджено. Наша мета – у 2018 році випустити понад 50 комбайнів SKIF 280 Superior, які будуть зібрані у рамках україно-фінського  партнерства. Також у планах зустріч з керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку, обговорення фінансування спільного проекту в України з метою залучення інвестицій для подальшого здешевлення коштів на придбання сільгоспвиробників нашої техніки», – акцентував Олександр Олійник.   Але зустріч запланована не тільки з представниками ЄБРР, а й з Послом України у Фінляндії, який висловив зацікаленість в наступний раз супроводжувати українських фермерів.


1511375907_23754992_899080376934361_3577668195780504756_n.jpg

   Тому вже у лютому відбудеться зустріч з дипломатичним корпусом України у Фінляндії, адже, в подальшому аналогічні поїздки плануються на постійній основі.

   «Співпраця продовжується і ми відчули, що власники SAMPO ROSENLEW не приховують від нас якихось секретів, основа їх успіху, на мою думку, криється в розумінні цих динамічних процесів, які відбуваються на полях, чіткій технологічній дисципліні, творчому підході до справи. Завдяки таким заходам ми не лише знаходимо нових партнерів, а й переймаємо передовий європейський досвід ведення бізнесу.


1511375983_23795887_899080416934357_7465669144657683980_n.jpg

   Вкотре переконався, що ми обрали партнера та знаходимось на правильному шляху в розбудові промислової галузі», – говорить Олександр Олійник, резюмуючи, що українським аграріям подібні поїздки надають впевненості у тому, що вони прийняли вірне рішення стосовно вибору виробника сільськогосподарської техніки.skif3.jpgНа фото генеральний директор Херсонського машинобудівного заводу Олександр Олійник з  В’ячеславом Чвартковським  одним із перших покупців комбайну SKIF 280 Superior.


1511375939_23722281_899080323601033_6546476152104215510_n.jpg


Возврат к списку

Консультация специалиста
Заполните форму и с Вами свяжется менеджер с вашей области!