Каталог товаров
АКЦИИ Оборудование для зерна Почвозащитная техника Уборка корма Жатки Сеялки

Конкурс "Кращий токар Херсонщини"

Конкурс "Кращий токар Херсонщини" 13.06.2018

Конкурс "Кращий токар Херсонщини"

У Херсоні відбувся ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності за професією «токар». Перший (внутрішній) етап конкурсу відбувся в освітніх закладах серед студентів та учнів ІІІ та ІV курсів Херсонського морського коледжу, суднобудівного ліцею та політехнічного коледжу, новокаховських закладів: електротехнічного ліцею та політехнічного коледжу,професійного училища №14. Учасники, які посіли 1 та 2 місця, на обласному етапі демонстрували знання теорії з базових дисциплін і практичні навички роботи на токарно-гвинторізних верстатах.
Без-имени-1.jpg Без-имени-2.jpg

«Основна мета конкурсу – привернути увагу до робітничих спеціальностей, до того, що вони є найбільш затребувані на ринку праці, підняти престиж професії», - розповів директор ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», голова об`єднання роботодавців Херсонщини Олександр Олійник.
Без-имени-3.jpg Без-имени-6.jpg
ІІ етап обласного конкурсу відбувся на базі Херсонського політехнічного коледжу. Організаторами є Об’єднання організацій роботодавців, Департамент освіти, науки та молоді ОДА, Рада директорів фахової передвищої освіти та ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод».

Конкурс "Кращий токар Херсонщини"


Возврат к списку

Консультация специалиста
Заполните форму и с Вами свяжется менеджер с вашей области!