Каталог товаров
АКЦИИ Оборудование для зерна Почвозащитная техника Уборка корма Жатки Сеялки

Чорноморська пшениця: чому так різко падають ціни

Чорноморська пшениця: чому так різко падають ціни

«Ціни на чорноморську пшеницю знижуються», - такими були підсумки єгипетського тендеру. Цьому сприяли погодні умови, які вплинули на закупівельні ціни в Україні.

Про це повідомив Головні аграрні новини.

 

Для того аби вийти до того рівня, який запланували, ( 17,5 000 000 тонн), потрібно кожного тижня відправляти на експорт 230 000 тонн пшениці. Це зробити досить непросто, тому що виробники не хочуть опускати ціну продажів.


На даний момент, експорт на пшеницю за тиждень складав 24 000 тонн, а у сезоні – 13,8 000 000 тонн (це на 18% менше ніж минулого року). Вже минулого тижня стало відомо, що у портах, закупівельні ціни на пшеницю знизилися на майже 4%, а це становить 8 400 грн/т, тому що трейдери опускають ціну для конкуренції з російською та європейською пшеницею.

Щодо експорту з Росії – зменшився на 14%. Ціни попиту на чорноморську пшеницю знизилися до 240 дол/т, а попит на старий врожай майже відсутній.

В країнах Європейського союзу за прогнозами у 2021 році показник виробництва пшениці становитиме 141,5 000 000 т.

За прогнозами погоди в найблищі дні очікується рясті та сприятливі дня для вирощування пшениці в США, ЄС, Україні та Росії, а це посилює тиск на ціни, а відсутність попиту прискорює темпи падіння старого врожаю.

 


Возврат к списку

Консультация специалиста
Заполните форму и с Вами свяжется менеджер с вашей области!