• официальный сайт
  • ООО НПП “БЕЛОЦЕРКОВМАЗ”
  • ТЕХНИКА ДЛЯ ИЗОБИЛЬНОГО УРОЖАЯ!
 09.10.2018
День машинобудівника 2018 в Білій Церкві
5 жовтня в актовому залі БІЛОЦЕРКІВМАЗ відбулись урочистості з нагоди - Дня машинобудівника. Свято розпочалось з привітання від лауреатів та володарів безлічі гран-прі – зразково-танцювальної студії «Бон-вояж» палацу культури «БІЛОЦЕРКІВМАЗ», художній керівник Сітнікова Ірина Львівна.
18.07.2018
Агропорт 2018 у Херсоні
26-28 липня 2018 року відбудеться агропромислова виставка АГРОПОРТ-2018 у Херсоні. В складі участників УКРСІЛЬГОСПМАШ, Херсонський машинобудівний завод та БІЛОЦЕРКІВМАЗ, які будуть представляти сільгосптехніку власного виробництва, а саме комбайн зернозбиральний SKIF 280 Superior, комбайн кормозбиральний Рось-2, екскаватор-навантажувач ЕП-5,2 на базі трактора БІЛОРУС 92 П, жниварку суцільного зрізу для збирання соняшнику SunPlant, трактори YTO та сівалка Тавричанка-4. 26 липня о 13:00 відбудеться встановлення рекорду України з перетягування комбайну SKIF 280 Superior на чолі з найсильнішою людиною світу - Василем Вірастюком. Запрошуємо на нашу експозицію!!

День машинобудівника 2018 в Білій Церкві

09.10.2018

5 жовтня в актовому залі БІЛОЦЕРКІВМАЗ відбулись урочистості з нагоди - Дня машинобудівника. Свято розпочалось з привітання від лауреатів та володарів безлічі гран-прі – зразково-танцювальної студії «Бон-вояж» палацу культури «БілоцерківМАЗ»,  художній керівник Сітнікова Ірина Львівна.

Голова Профкому – Алла Рудоман привітала співробітників зі професійним святом: «Кожного року,  в  ясні вересневі дні, коли осінь тільки вступає в свої права приходить свято, яке нерозривно пов’язане з  нашим підприємством – День машинобудівника України!   

Машинобудування завжди було, Є і буде основою технічного прогресу. Виробництво засобів виробництва  - це те, що визначає  розвиток суспільства.

Вже понад сотню років Білоцерківська земля славиться своїми майстрами, успіхами і досягненням в  області сільгоспмашинобудування.   Плине час, але не змінною залишається  сумлінна праця, та досягнення поколінь, які з гордістю несуть звання «Машинобудівник» .

Працівники  нашого підприємства не з чужих слів знають, як це – бути машинобудівником, і що потрібно для того, щоб сконструювати,  розробити та якісно виготовити агрегат. І як результат плідної  роботи є наша продукція, яка  сертифікована   за самими передовими міжнародними стандартами.»

Директор ТОВ НВП «БІЛОЦЕРКІВМАЗ» - Андрій Андрійович Магдич подякував усім присутнім за роботу, за потенціал, за відношення до тієї справи, якою живеш, за те, що сьогодні зібралися. Також зазначив, що на сьогоднішній день БІЛОЦЕРКІВМАЗ не має збитків, а техніка, яку виготовляє підприємство має великий попит не в тільки в Україні, а і далеко за її межами.  БІЛОЦЕРКІВМАЗ випускає нові зразки сільськогосподарської техніки, які були презентовані на наймасштабніших міжнародних виставках в Україні.

Приємно відзначити, що  в залі зібралися люди різних професій і поколінь. Але всі вони з'єднують славу підприємства в минулому, прогрес в сьогоденні  і перспективи розвитку в майбутньому.

Далі було оголошено святковий наказ та нагороджено 80 працівників підприємства грошовою премією.

На наше свято завітала маленька зірочка – Вероніка Морська та зачарувала всіх своїм співом. З привітанням та піснею виступив Олег Дорошенко.

Хочеться, щоб і в наступні роки нам було, що святкувати.  Щоб ми  гордилися тим, що ми працюємо на БІЛОЦЕРКІВМАЗІ. 

Бажаємо всім нам здоров’я, надії, радості і достатку, впевненості, достойних заробітків та хороших  замовлень підприємству.

Зі святом,  З Днем Машинобудівника України!

← первая новость    последняя новость →

 

 +380 (456) 35-15-27  +380 (456) 39-27-34    +380 (456) 39-07-33 

"ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ" +38 (067) 500-85-36

(круглосуточная техническая поддержка, отзывы по качеству обслуживания)

Связь с руководством (098) 416-21-49

БЕЛОЦЕРКОВМАЗ © 2008.
Все права защищены.